Porozumienie dla przyszłości

Od lat, razem z mieszkańcami, skutecznie zmieniamy Polkowice.

 

Porozumienie daje energię i siłę, która pozwala spełniać marzenia. Marzyliśmy o Polkowicach, które z sypialnianej pustyni zmienią się w nowoczesne, europejskie miasto. Wyprzedziliśmy wiele innych polskich miast.

Dlaczego:

Myślimy parę lat do przodu.

 

Projektujemy nowoczesne miasto przyjaznych ludzi. Program Porozumienie dla Przyszłości Polkowice 2030+ przewiduje rozwój Polkowic we wszystkich sferach ważnych dla mieszkańców. Szczegóły prezentują nasi eksperci.

Jesteśmy dumni z Polkowic

 

Marzymy o ładnym, funkcjonalnym mieście. Takim, którego inni będą nam trochę zazdrościć.  Gdzie każdy mieszkaniec będzie czuł, że Polkowice należą do niego. Gdzie każdy będzie dumny z Polkowic.

Jednoczymy się dla Polkowic

 

Jesteśmy różni. To naturalne. Pochodzimy z różnych stron Polski, mamy swoje czasem odmienne tradycje i zwyczaje. Ta różnorodność pozwala nam budować wyjątkową wspólnotę. Czujemy, że coraz mocniej wrastamy w tę ziemię. Potrafimy porozumieć się dla przyszłości i zmieniać Polkowice. Razem.

Wiele razem osiągnęliśmy!

 

I choć wszyscy jesteśmy z tych osiągnięć dumni, to z całą pewnością najlepsze jest dopiero przed nami!

Mamy ambitny, ale realny program, który przewiduje intensywny rozwój naszej gminy.

Zapraszamy do wspólnego działania na rzecz realizacji programu Polkowice 2030+. Dla przyszłości, dla rodziny, dla Polkowic.