Arkadiusz Bloch

Członek zarządu Stowarzyszenia Porozumienie dla Mieszkańców Polkowic
Wiceburmistrz Polkowic ds. gospodarczych

a.bloch@pdmp.pl

Finansista z doświadczeniem w bankowości i promotor nowych technologii w zarządzaniu miastem. Od kilku lat wiceburmistrz Polkowic odpowiedzialny za rozwój infrastruktury i gospodarki gminy.

Pełen energii i nowatorskich pomysłów, które konsekwentnie wdraża z korzyścią dla gminy Polkowice. Entuzjasta nowoczesnej wizji miasta, jako miejsca przyjaznego dla mieszkańców. Odpowiedzialny za przebudowę układu drogowego Polkowic, ścieżek rowerowych i sieci światłowodowej.

Aktywny i przedsiębiorczy przedstawiciel młodego pokolenia, który wie, jak zbudować lepszą przyszłość miasta.

INFRASTRUKTURA PRZYSZŁOŚCI

Realizujemy

Zgodnie z naszym programem do końca 2018 roku powstanie w mieście 14 km gminnej sieci światłowodowej, niemal 6 km ścieżek rowerowych, zintegrowany miejski monitoring oraz zostaną przebudowane drogi w centrum Polkowic.

Planujemy

Tworzymy plany budowy centralnej alei Polkowic im. Jana Pawła II, która w najbliższej przyszłości stanie się osią urbanistyczną projektu Polkowic 2030+. Szeroka jezdnia z wygodnymi ścieżkami
spacerowymi i rowerowymi oraz funkcjonalnymi rondami połączy obecne Polkowice z planowaną nową częścią miasta. Równolegle przygotowujemy niezbędne przebudowy i remonty obecnych ulic, budowę nowych placów zabaw i miejsc odpoczynku. Tak aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Aby nasze miasto było dobrym miejscem do życia. Dla każdego.

nowoczesna tkanka miasta

Infrastruktura to krwioobieg zapewniający Polkowicom nowoczesny rozwój. Dlatego konsekwentnie przebudowujemy miasto oddając nowe drogi, ścieżki rowerowe i sieci światłowodowe. Mamy
pomysł na Polkowice 2030+ i wiemy jak te plany zrealizować. Rozmawiamy z mieszkańcami i razem tworzymy śmiałe, ale realne projekty. Mamy wspólne marzenia, aby nasze miasto było jeszcze bardziej funkcjonalne. Przyjazne dla ludzi, dla każdej rodziny. Mamy ogromną energię do tworzenia. Dawania naszemu miastu tego, co najlepsze. Jako mieszkańcy jesteśmy energiczni, pracowici i pełni pomysłów. Jesteśmy dumni z naszych wspólnych osiągnięć. Chcemy stworzyć tutaj regionalną kolebkę nowoczesności. Aby każdy mógł realizować swoje pasje i osobiste projekty. Dla Polkowic.