Jestem kobietą konsekwentną, pełną energii i wytrwałą w działaniu. Będąc blisko ludzi, uważnie ich słucham i rozmawiam o ważnych dla nich sprawach. Pomagam ludziom w rozwiązywaniu ich problemów. Dzięki stałym, osobistym kontaktom z mieszkańcami wiem, co jest dla nich najważniejsze i jakie są potrzeby polkowickiej rodziny.
Jestem przewodniczącą Komisji Opieki Społecznej i Organizacji Pozarządowych Rady Miejskiej, działam również w Komisji Zdrowia.
Dbam o jakość życia mieszkańców i rozwój budownictwa mieszkaniowego, tak ważnego dla przyszłości miasta. Jestem aktywna w zespołach do spraw odnowy budynków wielorodzinnych i polityki senioralnej.
Działam także w stowarzyszeniach charytatywnych. Jestem wolontariuszem Polskiego Czerwonego Krzyża w Polkowicach.
Chcę zabiegać o budowę żłobków i dokończenie prac związanych z ośrodkiem hipoterapii dla osób niepełnosprawnych. Chciałabym ułatwić mieszkańcom dostęp do lekarzy specjalistów i utrzymać na wysokim poziomie bezpieczne funkcjonowanie gminy we wszystkich sferach.
Jestem szczęśliwą żoną, mamą i babcią. W wolnym czasie czytam ulubioną literaturę. Preferuje aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, spacery i zabawy z wnukami. Lubię pracę w ogrodowej działce.