Mam naturę energicznego filantropa. Moją domeną jest pomaganie innym. W codziennej pracy społecznej na rzecz mieszkańców Polkowic stawiam przede wszystkim na konkretną pomoc dla konkretnych, potrzebujących rodzin z najbliższego otoczenia.
Polkowickie Osiedle Centrum jest moją małą ojczyzną. Tutaj też od 8 lat pełnię funkcję przewodniczącego rady osiedlowej, dokładając wszelkich starań, aby mieszkańcom żyło się w mieście wygodnie i bezpiecznie.
Jako były nauczyciel wychowania fizycznego oraz wychowawca młodych piłkarzy Górnika Polkowice, uwielbiam sport, a swoją pasją zarażam rodzinę i przyjaciół. W Polkowicach pełniłem różne funkcje związane ze swoją profesją. Byłem m.in. kierownikiem działu imprez w Polkowickim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, organizatorem wydarzeń sportowych czy współzałożycielem MKS „Orzeł”, który później przekształcił się w klub CCC Polkowice. Przez wiele lat byłem redaktorem sportowym Telewizji Polkowice oraz spikerem futbolu, futsalu, koszykówki i wielu innych wydarzeń w regionie.
Obecnie zawodowo związany jestem z branżą motoryzacyjną.
Mam 54 lata. Na polkowickim Osiedlu Centrum mieszkam wraz z rodziną od 23 lat. Mam żonę oraz dwóch synów w wieku 28 i 9 lat. Uwielbiam zwierzęta, szczególnie psy rasy basset. Jestem wielokrotnym uczestnikiem pieszych pielgrzymek do Częstochowy – zarówno z diecezji legnickiej, jak i wrocławskiej.