Aktywnie uczestniczę w życiu Polkowic Dolnych oraz całej gminy. Jako doświadczony organizator wydarzeń sportowych, w codziennej pracy na rzecz mieszkańców wspieram tworzenie miejsc do rodzinnego wypoczynku oraz nowoczesnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.
Od wielu lat z zaangażowaniem uczestniczę w akcjach wolontariatu sportowego. Wspierałam organizację m.in. takich wydarzeń, jak UEFA EURO 2012, Puchar Świata w Łucznictwie w latach 2014-2015 czy The World Games 2017. Byłam również sekretarzem Akademickiego Związku Sportowego, działającego przy Państwowej Wyższej Szkle Zawodowe im. Witelona w Legnicy. W 2013 roku prowadziłam Akademickie Mistrzostwa Polski (Pófinał D) w siatkówce kobiet i mężczyzn oraz piłce ręcznej mężczyzn w roku 2014.
Pomoc na rzecz potrzebujących polkowiczan nie jest mi obca. Uczestnicząc rokrocznie w akcjach społecznych, tj. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Szlachetna Paczka czy licznych zbiórkach żywności, czuję, że dzięki swojej pracy charytatywnej mogę zmieniać świat na lepszy. Na co dzień pracuję jako księgowa. Swój dyplom uzyskałam na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jestem kobietą kreatywną, pełną energii, młodzieńczej werwy oraz chęci do ciągłego doskonalenia zawodowego.
Mam 25 lat, mieszkam na Osiedlu Polkowice Dolne i to właśnie z tym miejscem wiąże swoją przyszłość. Kocham żeglarstwo, koszykówkę oraz tworzone własnoręcznie, domowe wypieki. Wolny czas spędzam z bliskimi, odbywając inspirujące wycieczki po zakątkach regionu.