Jestem osobą energiczną, pracowitą i lojalną. Nie znoszę plotek, kłamstwa, obłudy i złodziejstwa.
Jestem bardzo wrażliwa na sytuację ludzi starszych i zawsze gotowa spieszyć im z pomocą w miarę swoich możliwości, czasu i środków. Według mnie młodzi ludzie są chętni do pracy i przedsiębiorczy, ale starsi znają drogę.
W Radzie Miejskiej w Polkowicach pracuję już kilka kadencji, co pozwoliło mi szczegółowo poznać pracę w radzie, a przede wszystkim zapoznać się z problemami mieszkańców wsi gminy Polkowice. Przewodniczę Komisji Rozwoju Wsi i Rolnictwa. Dążę do tego, aby nasza wieś niczym nie różniła się od miasta. Promuję konkursy na najładniejszy ogród przydomowy i najładniejszą świąteczną iluminację.
Z mojej inicjatywy każda wieś otrzymała stoły biesiadne z zadaszeniami, a także domki na sprzęt i różne pomoce przy świetlicach wiejskich. Jestem bardzo mocno zaangażowana w remonty obiektów sakralnych, przez co nasze kościoły zwłaszcza zabytkowe, są pięknie odrestaurowane i służą wiernym naszych wiosek. Mam wykształcenie średnie ekonomiczne, brałam udział w utworzeniu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicz-nej. Przez większą część swojego życia prowadziłam z mężem gospodarstwo rolne w Żelaznym Moście. Do dzisiaj pomagam w jego prowadzeniu wnukowi. Mam 69 lat, dwoje dorosłych dzieci i pięcioro wnucząt. Bardzo lubię robótki ręczne i szycie, a także pieczenie ciast, zwłaszcza tortów. Jestem współautorką konkursów „Potrawy Regionalne i wypieki ciast”, które na przestrzeni lat zmieniały nazwy, a które mieszkańcy bardzo dobrze pamiętają.