Aktywnie uczestniczę w życiu Polkowic jako przewodnicząca Rady Osiedla Krupińskiego. Jestem dumna, że gmina Polkowice jest rozpozna-walna i dobrze oceniana przez rodaków z całej Polski.
Szczególnie bliski jest mi rozwój oświaty. W latach 1985-2004 byłam nauczycielką w Przedszkolu Miejskim nr 3, a od 2004 roku pracuję jako dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 w Polkowicach. Za wieloletnią pracę, zasługi na rzecz oświaty i wychowania zostałam odznaczona medalem Komisji Edukacji Narodowej, z czego jestem niezmiernie dumna.
Jestem członkiem i byłym prezesem Stowarzyszenia Charytatywnego „Żyć Godnie” w Polkowicach, którego celem jest aktywizacja niepełnosprawnych. To m.in. dzięki mojej pracy, w gminie prężnie działa Warsztat Terapii Zajęciowej, zajmujący się rehabilitacją ruchową i psychospołeczną osób potrzebujących.
Mam 54 lata. Od urodzenia mieszkam w Polkowicach, bo to właśnie tutaj po wojnie przyjechali i zamieszkali moi rodzice. Interesuję się psychologią i filmem, lubię podróżować. W wolnych chwilach własnoręcznie wykonuję biżuterię. Cenię towarzystwo ukochanej rodziny, w tym męża Jacka, oraz najbliższych przyjaciół.