Chętnie pomagam innym i angażuję się w działania na rzecz lokalnej społeczności.
Jako współzałożycielka polkowickiego Stowarzyszenia Pro Familia, od 2012 roku wspieram działalność Specjalistycznej Poradni Rodzinnej,
w której mieszkańcy gminy mogą znaleźć bezpłatną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i prawną.
Jestem przewodniczącą rady Fundacji św. Michała, działającej w parafii i św. Michała Archanioła, która powołała i prowadzi Katolicką Szkołę Podstawową w Polkowicach. Za działalność na rzecz najmłodszych mieszkańców gminy otrzymałam zaszczytny tytuł Przyjaciel Dziecka, przyznany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.
Zawodowo związana jestem z Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych. Jako członek Rady Osiedla Stare Miasto, od 2015 roku troszczę się o to, aby jego mieszkańcy dbali o swoje zdrowie poprzez regularny udział w gminnych programach profilaktycznych.
Zależy mi na tym, aby Polkowice utrzymały status miasta bezpiecznego i rozwijającego się, w którym młodzi ludzie mają godne warunki pracy i mieszkania, a seniorzy są otaczani troskliwą opieką.
Mam 44 lata, jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W Polkowicach mieszkam od 18 lat, gdzie wraz z mężem Markiem wychowuję czworo dzieci – Anię, Kasię, Adama i Rafała.
Lubię spędzać czas z rodziną, najchętniej na wspólnych wycieczkach. W wolnym czasie śpiewam w chórze, jeżdżę na rowerze, maluję lub tworzę witraże.