Piotr Nowak

Radny Rady Miejskiej

Pomaga w rozwiązywaniu wielu trudnych, często osobistych spraw. Ponad 36 lat mieszka na Osiedlu Hubala. Dba o jego rozwój. Zależy mu na tym, aby było bezpieczne i przyjemne.

Zachęca współmieszkańców do pracy na rzecz Osiedla. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się odnowić budynki, wybudować nowe chodniki, place zabaw dla najmłodszych, obiekty sportowe, wyremontować drogę. Na osiedlu powstało dużo także terenów zielonych.

Ludzie mu ufają. Od trzech kadencji jest radnym Rady Miejskiej, obecnie wiceprzewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji. Dąży do tego, żeby w całym mieście było więcej miejsc do rodzinnego uprawiania sportu.

Przyświeca mu idea, że sport to zdrowie bez względu na wiek. Jest pasjonatem piłki nożnej, koszykówki, podnoszenia ciężarów, tenisa, bowlingu i kolarstwa, które sam amatorsko uprawia.

Piotr Nowak przez 25 lat był górnikiem ZG Polkowice-Sieroszowice. Jest szczęśliwym tatą oraz dziadkiem. Swój czas poświęca rodzinie oraz pracy społecznej dla dobra wszystkich mieszkańców.