Wiesław Wabik

Radny Rady Miejskiej

w.wabik@pdmp.pl

Uwielbiam śmiałe wyzwania. Jestem otwarty na nowe pomysły, a wytyczone cele realizuję konsekwentnie. Od 24 lat pracuję na rzecz rozwoju Polkowic. Od 2006 roku, z wyboru mieszkańców, jako burmistrz Polkowic. Z wykształcenia jestem ekonomistą, a prywatnie zapalonym kibicem CCC Polkowice, polskich skoczków i piłkarzy.

Od lat wraz z mieszkańcami skutecznie zmieniamy Polkowice. Mamy energię, która pozwala spełniać marzenia. Teraz tworzymy kolejne odważne plany dalszego wszechstronnego rozwoju Polkowic. Dla dobrego, bezpiecznego, dostatniego i ciekawego życia.

Wspólnie osiągnęliśmy wiele! Jesteśmy dumni z Polkowic. Dzisiaj mamy realny plan dalszego, jeszcze lepszego rozwoju naszej gminy.  To Porozumienie dla Przyszłości POLKOWICE 2030+, czyli odważmy, przemyślany projekt nowoczesnego miasta przyjaznych ludzi. Z miejscem dla nowych mieszkań, żłobków i przedszkoli, nowoczesnych szkół i uczelni, parków i miejsc odpoczynku.
Z miejscem dla nowego szpitala. Bo Polkowiczanie zasługują na więcej!

Wolny od pracy na rzecz Polkowiczan czas spędzam z rodziną, moją żoną i trzema córkami. Stawiam na aktywny i zdrowy styl życia.

Jeżdżę na nartach, gram w piłkę nożną, jeżdżę na rowerze i biegam. Okazywane mi przez mieszkańców ogromna życzliwość i wsparcie, są dla mnie dużą dawką pozytywnej energii. Dziękuję za to z całego serca.